Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców pt. „Lubię moje miasto” (VI 2019r.), koordynator Sylwia Maciejewska

Każdy przedszkolak ma ulubione miejsca wypoczynku i spacerów dokąd chętnie wybiera się z Rodzicami. Dlatego też zachęciliśmy wszystkich do wspólnych wycieczek podczas, których była okazja poprzyglądać się bardziej i uwiecznić w obiektywie aparatu piękno naszego miasta Konina.

Celem konkursu było: rozbudzanie zainteresowania dzieci i ukazywania różnorodności piękna naszego miasta; poszerzanie wiedzy dzieci na temat miasta i jego okolic (krajobrazu, zabytków również przyrodniczych); rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców; zachęcanie do wspólnego spędzania czasu.

Poszukiwaczami interesujących miejsc, krajobrazów, ciekawych budowli, które pięknie sfotografowano zostali:

Zofia  Fabiszak (grypa II)

Zofia Ruminkiewicz (grupa II)

Maja Grześkowiak (grupa II)

Aleksander Walentynowicz (grupa III)

Jakub Fabiszak (grupa IV)

Antoni Nowak (grupa IV)

Antoni Wróblewski (grupa VI)

Wiktoria Gospodarek (grupa VI)

Fabian Kocent (grupa VI)

Oliwier Grześkowiak (grupa VI)

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast zdjęcia mogliśmy podziwiać na ekspozycji.