• Czcionka:
  • invalid
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Dnia 07.06.2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się II Przegląd Twórczości Angielskiej Przedszkoli zorganizowany

przez Przedszkole nr 32 z oddziałami integracyjnymi oraz Młodzieżowy Dom Kultury, w którym godnie reprezentowali nasze przedszkole: Zuzanna Łagocka

z gr. V "Pszczółki" oraz Michalina Gościniak, Amelia Wróbel,  Łukasz Kozłowski i Mikołaj Mikołajewski  z gr. VI "Zajączki".

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.przedszkole7konin.edu.pl/images/oldimages/KonkursyZewnetrzne/PA

W dniu 06.04.2017r. w Przedszkolu nr 10 z oddziałami integracyjnymi „Leszczynowa Górka” odbył się kolejny – piąty już – Przegląd Recytatorski.

W tym roku hasłem przewodnim były słowa „Przedszkolaki wierszyki o wiośnie rymują i z uśmiechem je recytują”.

Nasze przedszkole reprezentowała Oliwia Szeląg z grupy IV „Żabki” oraz Mikołaj Mikołajewski z grupy VI „Zajączki”. Gratulujemy wspaniałego występu!

W dniu 06.04.2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się XXIII Przegląd Twórczości Plastycznej Przedszkoli.

Zadaniem dzieci było wykonanie ilustracji  do bajki "O gościach co na ucztę nie przyszli".

Nasze przedszkole reprezentowała Amelia Wróbel z grupy VI "Zajączki" oraz Aleksander Balcerzak z grupy V "Pszczółki".

W dniu 22.03.2017r. odbył się XVIII Międzypowiatowy Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych KALEJDOSKOP 2017

• 20170322_091959
  • 20170322_092151
  • 20170322_094439
  • 20170322_095707
  • 20170322_111401
  • 20170322_112537

Simple Image Gallery Extended

W dniu 24.02.2017 r. odbył się konkurs recytatorski wierszy Juliana Tuwima w Przedszkolu nr 14 w Cukrowni - Gosławice.

Nasze przedszkole reprezentowało dwóch uczestników: Weronika Batorska z wierszem "Gabryś"

i Julia Banaszak z wierszem "Abecadło" z gr. VI "Zajączki".

Gratulujemy wspaniałych występów!

Dnia 27.01.2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się XXIII Koniński Przegląd Piosenki Przedszkolnej DO - RE - MI.

W przeglądzie wzięło udział 46 artystów   z 18 konińskich przedszkoli - nasze przedszkole reprezentowały:

Michalina Gościniak z grupy VI "Zajączki" i Zuzanna Łagocka z grupy V "Pszczółki".

Gratulujemy występu małym piosenkarkom!

Dnia 10.01.2017 r. wzięliśmy udział w  XII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

organizowanym przez Przedszkole nr 8 im. Janka Wędrowniczka w Koninie.

Reprezentowały nas godnie Iga Horzewska (gr. IV "Żabki"), Anna Jagodzińska i Maja Badyniak

(gr. V "Pszczółki"), Michalina Gościniak (gr. VI "Zajączki").

Gratulujemy pięknych występów!

W listopadzie dzieci wykonały kartki świąteczne na konkurs „Świąteczna kartka przedszkolaka”,

zorganizowany przez Biuro Poselskie Posła PO Tomasza Nowaka.

Jury przedszkolne mogło wytypować tylko 2 kartki spośród 36 wykonanych przez naszych przedszkolaków.

Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace były ładne i wykonane ciekawymi technikami.

Wytypowane na konkurs kartki Amelii Tomaszewskiej z gr. II „Motylki” i Zuzanny Łagockiej gr. V „Pszczółki” nie uzyskały odpowiedniej liczby głosów.

Kartki można oglądać w galerii kartek świątecznych na holu przedszkolnym.

W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za oddane głosy!

Dzieci i rodziców zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

W konkursie plastycznym na najładniejszą bombkę choinkową, zorganizowanym przez Hurtownię Zabawek AWZ
nagrodę główną otrzymała Amelia Tomaszewska z gr. II „Motylki”, a wyróżnienia Julia Tomaszewska z gr. I „Misie”  i Marcel Janik z gr. II „Motylki”.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Drodzy Rodzice!

Miło nam poinformować, że w konkursie na "EKO ZABAWKĘ" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Starym Mieście, nasze przedszkolaki zajęły następujące miejsca:

3 LATKI

JULIA TOMASZEWSKA - 2 miejsce (Gr. I "Misie")

4 LATKI

ZUZANNA MŁODZINIAK - 2 miejsce (Gr. II "Motylki")

5 LATKI

AMELIA TOMASZEWSKA - 1 miejsce (Gr. II "Motylki")

6 LATKI

MICHALINA GOŚCINIAK - 2 miejsce (Gr. VI "Zajączki")

ZUZANNA MATCZAK - 2 miejsce (Gr. VI "Zajączki")

SERDECZNIE GRATULUJEMY !