Projekt „Radosne przedszkole – mądry start”

Będę dzielnym przedszkolakiem

INFORMACJA DLA rodziców/ opiekunów

ZWROTY ZA NIEOBECNOŚCI

 

Uwaga!

Zwrot nadpłaty wynikającej z nieobecności dziecka w przedszkolu można uzyskać wyłącznie na podstawie złożonego wniosku o zwrot. Zwroty będą przekazywane przelewem na wskazane przez rodzica konto osobiste.

Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną do 25 maja 2020 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., skanem wykorzystując zamieszczony wzór lub przesyłając informację zawierającą wszystkie niezbędne dane zwyczajnie drogą email.Wzór wniosku poniżej:

Wniosek_o_zwrot_nadpłaty_za_p-le.pdf


 

Przedszkole Nr 7

"Bolek i Lolek" w Koninie

Wsparcie prawnicze dla rodziców:

Michał Majewski - Radca Prawny Konin

porady z zakresu prawa rodzinnego

62-510 Konin, ul. Kolejowa 30

tel. 63-242-14-67